Pôrodná vaňa BENSBERG s dvierkami

Pôrodná vaňa BENSBERG s dvierkami

Ergonomický dizajn, ktorý je špeciálne prispôsobený na to, aby zmierňoval bolesti pri kontrakciách, dovoľuje matke uvoľniť sa a uľahčuje priebeh pôrodu bez rizika pre matku alebo dieťa. Výrobok je konštruovaný tak, aby sa mohla matka počas pôrodu usadiť, čupieť alebo ležať na chrbáte. Aj výšku hladiny vody je možné upraviť, aby zodpovedala danej polohe matky vo vani. Pôrodná vaňa Bensberg zohľadňuje filofozofiu jemného prechodu dieťaťa z vodného prostredia, v ktorom sa ako plod vyvýjalo, do prostredia, v ktorom začne objavovať nový svet.

Dvierka vane slúžia na ľahké vstupovanie a vystupovanie. Vodou je možné vaňu naplniť aj pri otovorených dverách, a to až do výšky sedadla. Matka tak može vstúpiť do už čiastočne naplnenej vane, čo jej dovoľuje okamžite ležať v príjemne teplej vode. Pred naplnením vane vodou do maximálnej výšky hladiny sa dvierka zatvoria.

Dvierka slúžia zároveň na to, aby mohla matka v naliehavom prípade vaňu rýchlo opustiť (doba vyprázdnenia vane za účelom otvorenia dvierok je 1 minúta).

 

Technické parametre

Rozmery (D x Š x V) 1820 x 1440 x 750 mm
Dĺžka vane pri otvorených dvierkach 2450 mm
Napájacie napätie 230 V
Príkon 1000 W - 16 A