Chiradent, s.r.o. Piešťany

Chiradent s.r.o. je dcérskou firmou spoločnosti Mediprogress Group, ktorá pokračuje v dlhoročnej tradícii výroby stomatologických súprav a kresiel pod značkou Chiradent.

Stomatologické súpravy Chiradent sa vyrábajú viac než 40 rokov a sú známe v mnoho krajinách sveta, kde za ten čas získali povesť veľmi spoľahlivých a rešpektovaných súprav. Dnes exportujeme naše výrobky do viac ako 30 krajín celého sveta.

Vyrábame súpravy, ktoré z pohľadu dizajnu a technických parametrov zodpovedajú prísným európskym a svetovým štandardom a požiadavkám kladených užívateľmi. Sme pokračovateľmi tradícií výroby a predaja stomatologickej techniky s históriou viac než 50 rokov.

Ako vlastníci obchodnej značky Chiradent, ktorá patrí medzi najstaršie obchodné značky vo svete v oblasti zdravotníckej techniky, neustále potvrdzujeme svoju oddanosť tradíciám a historii tejto svetovej značke. Núti nás to k neustálemu progresu a zlepšovaniu výrobkov a služieb ktoré ponúkame, čoho dôkazom sú certifikáty riadenia procesov výroby od svetových renomovaných inštitúcií. V súčasnosti uvádza naša firma na trh už štvrtú generáciu výrobkov pod názvom VIZIO, ktoré spĺňaju po stránke dizajnu aj svojími technickými parametrami najnáročnejšie požiadavky zákazníkov.

Najlepším dôkazom kvality, technickej úrovne a spoľahlivosti je dynamický rast predaja na exportných trhoch, kam smeruje 99% našich výrobkov.