MEDIPROGRERSS, S.R.O. Piešťany

Spoločnosť Mediprogress, s.r.o. Piešťany je súčasťou skupiny MEDIPROGRESS GROUP, do ktorej okrem nej patria ešte spoločnosti Chirana Progress, s.r.o. Piešťany.

Hoci bola spoločnosť Mediprogress, s.r.o, založená len pred viac ako 15 rokmi, je následníckou firmou a priamym pokračovateľom dlhoročného výrobcu zdravotníckej techniky v bývalom Československu a na Slovensku, ktorý bol známy v mnohých krajinách sveta pod značkou CHIRANA viac ako 53 rokov. Je to aj vďaka tomu, že spoločnosť Mediprogress, s.r.o. prevzala časť produkcie Chirany Piešťany, najstaršieho výrobcu zdravotníckej techniky na Slovensku. Výsledkom bolo vytvorenie dcérskej spoločnosti Chirana Progress, s.r.o. Piešťany, ktorá je jedným z najväčších výrobcov vodoliečebných vaní v Európe.

Svoju úspešnú činnosť potvrdzuje spoločnosť Mediprogress, s.r.o. spoluprácou priamo na trhu svojho najväčšieho odberateľa - Ruskej federácie. Tretia, nemenej dôležitá partnerská spoločnosť Mediprogress, FR Moskva vykonáva všetky obchodno-technické činnosti na miestnom trhu a poskytuje plný zákaznícky servis širokému okruhu ruských spotrebiteľov.