Green VAC

Green VAC

Prístroje radu VAC ponúkajú terapeutovi užívateľsky pohodlnú a efektívnu liečbu zmien podkožného tkaniva pomocou vylepšenej metódy nazývanej radiálna endodermoterapia (RDT).

Systém VAC – RDT je jedinečný. Aplikátory sú špeciálne navrhnuté tak, aby kombinovali jemné satie s tromi rotujúcimi guličkami a vytvárali radiálne kožné ohyby. Tento proces uvoľňuje obeh kyslíku a krvi v udusených celulitídnych tkanivách. Spojovacie tkanivá sú naťahované čo umožňuje aby pokožka nadobudla prirodzený, hladký vzhľad. Odtok odpadových produktov cez lymfatický systém a drobné kapiláry je tiež zrýchlený a vďaka čomu je pokožka krásne tónovaná.

Inovatívne aplikátory BIOSTIM (model PRESTIGE a EXCLUSIVE) so zabudovanými červenými LED diódami dodatočne prispievajú k vynikajúcim výsledkom liečby celulitídy, vrások, čerstvých jaziev a keloidov.

Široký sortiment aplikátorov umožňuje liečbu veľkých aj malých oblastí, ako aj ťažko dosiahnuteľných miest na ľudskom tele. Regulácia minimálneho a maximálneho negatívneho tlaku umožňuje liečbu citlivej pokožky. Ďalšie nastaviteľné parametre: dĺžka trvania procedúry, dĺžka trvania min. a max. negatívneho tlaku, frekvencia. Hlavné indikácie: endematická a vláknitá fáza celulitídy, redukcia vrások na tvári, čerstvé jazvy